Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Chiny zwiększają inwestycje


Chiny zwiększają inwestycje

Wtorek, 07 grudnia 2010


Zdaniem Raw Material Group, Chiny ogromnie zwiększają ilość inwestycji w branży górniczej. Państwo w zeszłym roku wydało 26,1 mld yuanów* (3,9 mld $) na inwestycje i według analityków w przeciągu najbliższych dwóch lat kwota ta wzrośnie o 30-40%. Chiny będą realizować strategię rozwoju zagranicznych kopalni pod kontrolą rodzimych firm i jednocześnie rozszerzać ilość projektów na terenie kraju. Na obecny moment Chiny są krajem z największym przemysłem górniczym z produkcją rzędu 30% światowej wielkośći i gdy większość krajów zmniejsza ilość nowych inwestycji, Chiny zwiększają ich liczbę.

* 100 yuanów = 45,21 PLN


Źródło: www.icdachromium.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.