Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Kopalnia Ramu Nickel wkrótce otwarta


Kopalnia Ramu Nickel wkrótce otwarta

Środa, 08 grudnia 2010


Kopalnia Ramu Nickel w Papui-Nowej Gwinei należąca do chińskiej spółki Ramu Nico Management potwierdziła rozpoczęcie produkcji w następnym roku z roczną wydajnością 31 150 ton niklu i 3 300 ton kobaltu. Wu Xeng z firmy powiedział, że budowa jest ukończona w 95% i wkrótce nastąpi otwarcie zakładu.


Źródło: www.estainlesssteel.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.