Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Norilsk chce sprzedać Waterloo


Norilsk chce sprzedać Waterloo

Środa, 08 grudnia 2010


Przedstawiciel Norilsk Nickel powiedział, że firma chce sprzedać swoją spółkę produkcji niklu Waterloo w Australii. Waterloo jest postrzegane jako struktura pomocnicza dla firm produkujących złoto Thunderbox i Bannockburn. Dlatego Norilsk zdecydował się na sprzedaż i jest w trakcie negocjacji z bankami inwestycyjnymi. Tworzone są już listy odbiorców, a pierwsze transakcje mają być zrealizowane na początku przyszłego roku.


Źródło: www.estainlesssteel.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.