Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Produkcja w Chinach zmniejszy się?


Produkcja w Chinach zmniejszy się?

Piątek, 10 grudnia 2010


Rząd chiński planuje w 2011 roku przeprowadzić restrykcyjne kontrole w firmach produkcyjnych badające poziom emisji zanieczyszczeń oraz zdolności produkcyjne w zakładach. Tym samym może zamknąć bądź też czasowo zawiesić działalność w wielu fabrykach. Dlatego przewiduje się, że efektem tych działań będzie zmniejszenie wielkości produkcji materiałów o 2,5 mln ton do 3 mln ton. Przeciwne temu przedsięwzięciu są jednak władze poszczególnych prowincji co może utrudnić działania państwa.


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.