Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Plany ThyssenKrupp zatwierdzone


Plany ThyssenKrupp zatwierdzone

Środa, 15 grudnia 2010


Rada Nadzorcza ThyssenKrupp Nirosta zatwierdziła plany przeniesienia produkcji zakładu w Benrath do Krefeld i zainwestowania 250 mln euro w modernizację drugiej fabryki w celu dostosowania jej do produkcji stali ferrytycznych. Przekształcenie ma rozpocząć się w przyszłym roku i planowo potrwać 5 lat. Zmiany są ponoć niezbędne, by zmniejszyć koszty firmy i tym samym utrzymać konkurencyjność na rynku, a wzrost produkcji stali ferrytycznych podyktowany jest zwiększonym popytem na rynku na ten materiał.


Źródło: www.icdachromium.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.