Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Rośnie zużycie nierdzewki w Rosji


Rośnie zużycie nierdzewki w Rosji

Środa, 15 grudnia 2010


Special Steel and Alloys Consumers and Suppliers Association podało dane dotyczące wielkości zużycia stali nierdzewnej w Rosji. I tak konsumpcja nierdzewki w ciągu trzech pierwszych kwartałów roku osiągnęła ilość 228 900 ton, więcej o 79,7% niż w tym samym okresie w poprzednim roku. 61,3% tej wielkości stanowiły wyroby płaskie, a 61,8% materiałów pochodziło z importu.


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.