Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Nikiel na Wyspach Salomona


Nikiel na Wyspach Salomona

Środa, 15 grudnia 2010


Rząd Wysp Salomona, państwa położonego w południowo-wschodniej Oceanii, zaprosił kilka firm do ubiegania się o koncesję na wydobycie niklu na terenie państwa. Przetarg wygrała japońska grupa Sumitomo Metal Mining Co, firma która już wydobywa rocznie 60 000 ton niklu i w perspektywie długoterminowej zamierza zwiększyć wydajność do 150 000 ton. W najbliższym czasie spółka przystąpi do gruntownego sprawdzenia terenu, na którym miałby być zlokalizowany nowy zakład.


Źródło: www.steelguru.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.