Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Posco zwiększa produkcję


Posco zwiększa produkcję

Środa, 15 grudnia 2010


Na początku tygodnia koreańskie Posco rozpoczęło prace w celu zwiększenia wydajności w zakładzie produkującym zimnowalcowaną stal nierdzewną w Wietnamie. Pojemność fabryki w prowincji Dong Nai ma wzrosnąć z obecnych 85 000 do 200 000 ton. Firma decyzję tłumaczy gwałtownym wzrostem zapotrzebowania na nierdzewkę, w dużej mierze spowodowanej boomem budowalnym w krajach Azji Południowej.


Źródło: www.steelguru.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.