Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Taigang zostanie liderem w rurach bezszwowych?


Taigang zostanie liderem w rurach bezszwowych?

Czwartek, 16 grudnia 2010


Taigang Stainless Steel zakończył budowę zakładu produkcji nierdzewnych rur bezszwowych o wydajności 50 000 ton rocznie. Chce tym samym zostać największym światowym producentem tego typu mareriału. Fabryka po zainwestowaniu 2,16 mld yuanów* rozpoczęła prace w marcu 2008 roku. Początkowo zajmowała się wytwarzaniem produktów dla branży przemysłu chemicznego, naftowego i energetycznego. W listopadzie tego roku wyprodukowano pierwszą próbną partię 1000 ton rur bezszwowych. Po zakończeniu projektu zakład będzie wytwarzał rury z takich materiałow jak seria 300, HR3C, super 304H, TP347HFG, stal dwufazowa 2205 czy gatunek 254SMO. Rury będą dostępne w rozmiarach od Φ8x1 mm do Φ762x40 mm.

* 100 yuanów = 45,0 PLN


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.