Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Mniejszy import w Rosji


Mniejszy import w Rosji

Czwartek, 16 grudnia 2010


Zgodnie z informacjami podanymi przez Special Steel and Alloys Consumers and Suppliers Association, import stali nierdzewnej w październiku w Rosji wyniósł 18 056 ton, mniej o 10% niż we wrześniu. 56,7% tej wielkości z ilością 10 601 ton stanowiła blacha ze stali nierdzewnej, zaś 18,3% z ilością 3 313 ton kręgi. Głównymi dostawcami materiałów do Rosji była Azja i Europa, z których przywieziono odpowiednio 9 796 i 4 105 ton, Kolejnymi eksporterami były Chiny - 3 299 ton, Ukraina - 3 130 ton, Korea Południowa - 2 645 ton,Tajwan - 2 165 ton i Indie - 1 449 ton.


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.