Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Stabilizacja cen w Tisco


Stabilizacja cen w Tisco

Czwartek, 16 grudnia 2010


Tisco zdecydowało się na pozostawienie cen na dotychczasowym poziomie w 51 tygodniu. Za krąg zimnowalcowany 304/2B o grubości 2mm nadal trzeba zapłacić 25 620 yuanów/t, a serii 430/2B - 12 220 yuanów/t, niatomiast za krąg gorącowalcowany serii 304 o grubości 3-12mm - 24 620 yuanów/t.

* 100 yuanów = 45,04 PLN


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.