Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Nowa linia w Steel Authority of India Limited


Nowa linia w Steel Authority of India Limited

Poniedziałek, 20 grudnia 2010


Steel Authority of India Limited otworzyło w swojej fabryce produkcji stali nierdzewnej Salem nową linię wyżarzania i wytrawiania stali. Urządzenie warte 266,8 rupii zostało dostarczone przez autriacką firmę Andritz AG. Linia ma zaprojektowną roczną wydajność 500 000 ton. Rozpoczęcie produkcji przy jej użyciu umożliwi zwiększenie dotychczasowej wielkości produkcji zimnowalcowanej stali nierdzewnej z obecnych 72 000 ton do 142 000 ton. Dodatkowo linia posiada system kontroli zanieczyszczenia powietrza, dzięki czemu spełnia rygorystyczne normy emisji według międzynarodowych standardów.

* 100 rupii = 6,6027 PLN


Źródło: www.steelguru.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.