Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Sherritt zwiększa inwestycję na Madagaskarze


Sherritt zwiększa inwestycję na Madagaskarze

Poniedziałek, 20 grudnia 2010


Kanadyjski Sherritt International Corp postanowiło zwiększyć swój udział w inwestycji Ambatovy o 5% do 4,76 mln $. Ambatovy to projekt kopalni niklu na Madagaskarze realizowany w ramach umowy joint venture wraz z Sumitomo Corp (8053.T), Korea Resources i SNC-Lavalin Group Inc. Firma, która posiada 40% udziałów w nowo powstałym zakładzie. powiedziała, że rozpoczęcie produkcji planowane jest do wiosny przyszłego roku.


Źródło: www.reuters.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.