Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Nowa cena żelazochromu w Europie


Nowa cena żelazochromu w Europie

Środa, 22 grudnia 2010


Europejska cena kontraktowa żelazochromu na pierwszy kwartał 2011 roku została ustalona na poziomie 1,25 $/funt, co stanowi spadek rzędu 4%. Zmiana ceny podyktowana jest słabnącym popytem. Informacja dotycząca nowej ceny została ujawniona w zeszły piątek w oświadczeniu Merafe Resources Ltd, partnera Xstraty w spółce joint venture.

Obniżka jest zgodna z oczekiwaniem części analityków, którzy dostrzegli obniżenie popytu na surowiec już w drugiej połowie roku, a niektórzy producenci już wówczas zdecydowali się na korekty cenowe.


Źródło: www.estainlesssteel.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.