Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Rekordowy eksport chromu w Turcji


Rekordowy eksport chromu w Turcji

Środa, 22 grudnia 2010


Eksport rudy chromu w Turcji w okresie od stycznia do listopada bieżącego roku osiągnął wielkość 2,1 Mt, najwyższą jak do tej pory w historii. Przewiduje się, że do końca roku sprzedaż za granicę wyniesie 2,2 Mt. Poziom eksportu nieznacznie zmalał w listopadzie ze względu na wysoki poziom zapasów materiałów w Chinach, jednak od nowego roku oczekuje się jego dalszego wzrostu.


Źródło: www.icdachromium.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.