Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Cena molibdenu w górę


Cena molibdenu w górę

Poniedziałek, 27 grudnia 2010


Cena bazowa tlenku molibdenu w północnej Azji zdrożała w ostatnim tygodniu do 16,20-16,40 $/funt ze względu na duże zainteresowanie surowcem ze strony europejskich handlowców. Według niektórych źródeł cena osiągnęła już poziom 17 $/funt. Europejskie firmy za tlenek molibdenu płacą cenie 16,50 $/funt, krajowe spółki 20-30 centów mniej, a przedsiębiorcy z Korei Południowej nawet 16,10-16,30 $/funt. Sprzedawcy oczekują dalszych wzrostów cen ze względu na zaostrzenie dostaw do Europy i możliwy w związku z tym niedobór surowca. Koreański producent surowca dysponujący 200 mt molibdenu miesięcznie przyznał, iż do lutego ma sprzedaną całą swoją ilość produkcji i to zarówno przez firmy europejskie jak i lokalne, a oferty z chęcią zakupu na początek przyszłego roku wciąż do niego napływają.


Źródło: www.estainlesssteel.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.