Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

MEPS przewiduje podwyżki


MEPS przewiduje podwyżki

Wtorek, 28 grudnia 2010


MEPS jest zdania iż ceny stali nierdzewnej zwiększą się w przyszłym roku o wartość dwucyfrową. Obecnie wciąż rosnąca cena niklu na Londyńskiej Giełdzie Metali jeszcze nie zwiększyła cen nierdzewki, ale już spowodowała podwyżki cen dodatków stopowych. Jednak w oczekiwaniu na podwyżki cen amerykańskich hut, analitycy prognozują wzrost cen stali nierdzewnej.


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.