Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Większy import na Tajwanie


Większy import na Tajwanie

Środa, 05 stycznia 2011


W drugiej połowie 2010 roku na Tajwanie zwiększyła się ilość przywiezionej zimmnowalcowanej stali nierdzewnej. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy roku było to 35 000 - 40 000 ton, natomiast w kolejnych wielkość ta urosła o ponad 60 000 ton. W październiku oraz listopadzie średni miesięczny import wyniósł ponad 20 000, blisko tyle samo ile w tym samym czasie wyniosło zużycie nierdzewki. Z rosnącej ilości przywiezionego materiału nie cieszą się lokalni producenci, którzy są zmuszeni do obniżania cen.


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.