Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Plany Yusco na najbliższy rok


Plany Yusco na najbliższy rok

Wtorek, 11 stycznia 2011

Yieh United Steel Corporation planuje zainwestować 211,7 mln $ i w ciągu najbliższych 2-3 lat i zrealizować dwa duże projekty - budowę zakładu produkcji żelazoniklu w prowincji Fujian oraz zwiększenie pojemności produkcji stali zimnowalcowanej w oddziale Lianzhong Stainless Steel Corporation. Fujian Liande Co otrzyma 95 mln $ na budowę zakładu o początkowej rocznej wydajności 300 000 ton. Fabryka ma zapewnić stałe i tanie dostawy materiału do produkującej stal nierdzewną Lianzhong. Następnie Yusco chce wydać 116,7 mln $ na modernizację Lianzhong zwiększając jej zdolność produkcyjną o 500 000 ton do 1,2 mln ton. Działania te mają na celu zwiększenie konkurencyjności firmy na lokalnym rynku.


Źródło: www.yieh.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.