Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Podsumowanie roku 2010 w Jiuquan Iron and Steel


Podsumowanie roku 2010 w Jiuquan Iron and Steel

Wtorek, 11 stycznia 2011

Chińskie Jiuquan Iron and Steel ogłosiło wzrost wielkości produkcji stali nierdzewnej w ubiegłym roku o 58% do 843 000 ton. Produkcja wyrobów z nierdzewki wzrosła o 57% do 789 000 ton. Firma nie podała jeszcze dokładnych danych jak te łączne wielkości przekładają się na konkretne serie - 200, 300, 400 oraz kręgi zimno i gorącowalcowane. Przychody w 2010 roku zwiększyły się o 36% do 55 mln yuanów*, a zysk ze sprzedaży wyniósł 1,2 mln yuanów.

* 100 yunaów = 45,60 PLN


Źródło: www.yieh.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.