Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Wznowienie prac w Kwinanie


Wznowienie prac w Kwinanie

Czwartek, 13 stycznia 2011

Jak donosi Reuters, prace w rafinerii niklu Kwinana w Zachodniej Australii przerwane w połowie grudnia z powodu niedoboru azotu, wróciły do normy. BHP Billiton nie podał jaki wpływ na kondycję finansową firmy miał okres przestoju, poinformował jedynie, że straty zostały zmniejszone dzięki posiadanym zapasom surowca.

Produkcja w zakładzie z wielkością 66 000 ton stanowi 5% światowej produkcji niklu.


Źródło: www.steelguru.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.