Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Współpraca Posco i IMFA


Współpraca Posco i IMFA

Poniedziałek, 24 stycznia 2011

Posco oraz Indian Metals and Ferro Alloys utworzyły spółkę joint venture i otwierają zakład produkcji żelazochormu w stanie Orissa w Indiach. Posco posiada 24% udziałów projekcie, pozostałe 76% - IMFA. Zakład ma mieć roczną wydajność 35 kt.


Źródło: www.icdachromium.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.