Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Wielki park stali nierdzewnej w Leshan


Wielki park stali nierdzewnej w Leshan

Poniedziałek, 04 kwietnia 2011


Na terenie miasta Leshan w prowincji Sichuan powstanie najwięcej zakładów produkujących stal nierdzewną w południowo-zachodniej części Chin. Od lutego 2004 wybudowano 8 fabryk, obecnie 5 projektów jest w fazie konstrukcji, a umowy na 17 kolejnych zostały już podpisane. Całkowity koszt wszystkich inwestycji to około 7,265 mld yuanów*. Planuje się, że w 2020 roku wielkość produkcji stali nierdzewnej w parku przemysłowym osiągnie 200 mln ton kęsów, 200 mln t kręgów gorącowalcowanych i 100 mln ton produktów ze stali zimnowalcowanej.

* 100 yuanów = 43,42 PLN


Źródło: www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.