Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Powrót do prac w NSSC


Powrót do prac w NSSC

Poniedziałek, 04 kwietnia 2011


Nippon Steel and Sumikin Stainless Steel zamierza przywrócić pełnię mocy produkcyjnych w zakładzie stali zimnowalcowanej w Kashima do końca lipca 2011 roku. Niektóre prace mają zostać wznowione juz w połowie kwietnia, jednak powrót do normalnego poziomu (240 kt rocznie) będzie uzależniony od ilości dostępnej energii. Także w połowie tego miesiąca mają być wznowione prace w fabryce Hikari. Na ten moment materiały, jakie dostarcza firma swoim klientom pochodzą z zapasów magazynowych.


Źródło: www.icdachromium.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.