Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Dwa duże projekty w Chinach rozpoczęte


Dwa duże projekty w Chinach rozpoczęte

Poniedziałek, 09 maja 2011


W Chinach trwają budowy dwóch dużych zakładów produkcji żelazochromu. Jihua Jiangyuan Industrial Co buduje w północnej prowincji Qinghai fabrykę o początkowej rocznej pojemności w bieżącym roku 100 kt z założeniem osiągnięcia pełnej zdolności produkcyjnej w 2015 roku. Drugi projekt to spółka joint venture pomiędzy Taiyuan Iron & Steel a Jinzhong Wanbang Gongmao Co, w ramach której w prowincji Shanxi powstanie huta zapewniająca dostawy chromu do Turcji.


Źródło: www.icdachromium.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.