Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

JSL Stainless podwaja pojemność


JSL Stainless podwaja pojemność

Środa, 11 maja 2011


Dzięki uruchomieniu zintegrowanego zakładu w stanie Odisha (dawniej Orissa), indyjski JSL Stainless dwukrotnie zwiększy swoje moce produkcyjne. Obecnie rozpoczęły się już próby produkcji z roczną mocą produkcyjną 800 kt w walcowani gorącej, natomiast prace z roczną mocą 400 kt w walcowni zimnej nastąpią w lipcu bądź sierpniu. Produkcja przemysłowa serii 200 i 400 stali nierdzewnej ma rozpocząć się w trzecim lub czwartym kwartale roku obrotowego kończącego się w marcu 2012. Sprzedaż ma być ukierunkowana głównie na krajowy rynek.


Źródło: www.icdachromium.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.