Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Codelco inwestuje w molibden


Codelco inwestuje w molibden

Środa, 25 maja 2011


Codelco, producent miedzi z Chile otworzył nową firmę Promoly, która ma zająć się przetwórstwem molibdenu oraz produkcją gotowych produktów. Codelco bezpośrednio będzie posiadać 99,9% udziałów w projekcie, resztę zaś pośrednio przez spółkę od siebie zależną Copperfield. Promoly będzie dysponować początkowym kapitałem w wysokości 14,2 mln $.


Źródło: www.steelguru.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.