Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Powrót do pełnej produkcji w Pacific Metals


Powrót do pełnej produkcji w Pacific Metals

Środa, 01 czerwca 2011

Największy producent żelazoniklu w Japonii Pacific Metals Co spodziewa się zmniejszenia wielkości produkcji w okresie kwiecień - wrzesień (co stanowi pierwszą połowę roku obrotowego 2011-2012) o 59% w stosunku do ubiegłego roku z powodu zniszczenia fabryki po marcowym trzęsieniu ziemi. W połowie miesiąca firma przewiduje powrót do normalnej pracy w zakładzie Hachinohe w Aomori i już w drugiej połowie roku zamierza wyprodukować 20 010 ton (dla porównania w drugiej połowie roku obrotowego 2010-2011 wyprodukowanych zostało 17 036 ton).

Pacific Metals Co należy do Nippon Steel & Sumikin Stainless Steel Corporation oraz spółki joint venture założonej pomiędzy Nippon Steel Corporation i Sumitomo Metal Industries Limited.


Źródło: www.steelguru.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.