Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Dalsze problemy w Magaliesburgu


Dalsze problemy w Magaliesburgu

Środa, 01 czerwca 2011


Właściciele terenów Golden Valley w Magaliesburgu w Republice Południowej Afryki wnieśli odwołanie do Wydziału Zasobów Mineralnych przeciw przyznaniu licencji African Nickel na wydobycie niklu na tym terenie. Mieszkańcy oskarżyli firmę także o naruszenie postanowień Environmental Management Plan, który został zatwierdzony przed przyznaniem licencji. Golden Valley to obszar zlewni zapory Hartebeespoort oraz zabytkowa kolebka ludzkości. Dodatkowo utworzenie zakładu produkcji surowca zanieczyści i tak ograniczone zasoby wody pitnej, a African Nickel już zużywa więcej wody niż zostało to zatwierdzone w EMP.


Źródło: www.steelguru.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.