Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Vale pracuje nad usunięciem usterki


Vale pracuje nad usunięciem usterki

Środa, 08 czerwca 2011

Vale, drugi światowy producent niklu, pracuje nad usunięciem awarii technicznej w zakładzie Goro w Nowej Kaledonii. Próbna produkcja ma być uruchomiona w okresie wrzesień - listopad, zaś powrót do normalnych prac zakłada się na drugi kwartał przyszłego roku. W tym roku zakład ma wyprodukować 20 000 ton niklu, a w 2013 roku oczekuje się osiągnięcia pełnej pojemności 60 000 ton.


Źródło: www.mining-journal.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.