Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Strajk w Sandviku


Strajk w Sandviku

Poniedziałek, 18 lipca 2011

Pracownicy kanadyjskiego Sandvik Materials Technology od 15 czerwca br. prowadzili rozmowy z zarządem firmy dotyczące kwestii finansowych. Związek domagał się niewielkiego wzrostu płac, jednak priorytetem były większe stawki na świadczenia emerytalne oraz podwyższenie tzw. "pakietu żałobnego". Zdaniem spółki zwiększyłoby to koszty pracy o 13% rocznie w przeciągu najbliższych 5 lat, a na to nie pozwala kondycja finansowa firmy. Unia pracowników nie zgodziła się na ostateczną ofertę zarządu z 13 lipca br. i zadecydowała o strajku w zakładzie.


Źródło: www.steelguru.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.