Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Sinosteel zwiększa moce


Sinosteel zwiększa moce

Wtorek, 26 lipca 2011

Sinosteel Corp z Zimbabwe do 2012 roku zamierza zwiększyć swoje zdolności produkcyjne o ponad 25%. Firma, która jest głównym właścicielem Mining and Smelting oraz Zimasco, zainwestuje 300 mln $ w budowę nowej huty przetwarzającej żelazochrom. Dodatkowo Zimasco obecnie z powodu awarii jednego z sześciu pieców pracuje poniżej maksymalnej pojemności 180 000 ton. Po naprawie pieca możliwości produkcyjne mają osiągnąć pułap 230 000 ton.


Źródło: af.reuters.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.