Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Sherritt kończy projekt Ambatovy


Sherritt kończy projekt Ambatovy

Czwartek, 28 lipca 2011

Sherritt International Corp poinformował, że uporał się z problemami związanymi w budową kopalni niklu Ambatovy na Madagaskarze. Po konieczności zwiększenia nakładów na projekt, prace nad budową idą lepiej niż oczekiwano i powinny być zakończone do końca roku.

Warto zauważyć, że koszty inwestycji wzrosły już drugi raz. Winą obarczani są wykonawcy, którzy źle oszacowali wydatki. Mowa tu o kosztach materiałów, np. rurociągów, instalacji czy elementów elektrycznych, ale również mylnie przyjętych stawek za transport, zakwaterowanie pracowników i ich wyżywienie. Tym samym koszt inwestycji wzrósł z 4,52 do 5,5 mld $.


Źródło: www.canadianbusiness.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.