Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Zakaz eksportu niklu w Indonezji?


Zakaz eksportu niklu w Indonezji?

Wtorek, 23 sierpnia 2011

Indonezyjska kancelaria prawna Adisuryo Prasetio & Co podała informację, jakoby tamtejszy rząd miał wydać zakaz eksportu produktów o niskiej zawartości niklu. Projekt ustawy trafił pod obrady w zeszłym tygodniu, a ewewntualne zmiany miałyby obowiązywać od 2014 roku. Obecnie około 70% produkowanej rudy niklu oraz produktów z jej zawartością jest wywożonych na zagraniczne rynki.


Źródło: www.steelguru.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.