Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

IMFA buduje elektrownię


IMFA buduje elektrownię

Czwartek, 25 sierpnia 2011

Indian Metals & Ferro Alloys Ltd zamierza zbudować elektrownię w stanie Orissa o mocy 1320 MW. Obecnie IMFA produkuje prąd na własne potrzeby - posiada zakład o mocy 180 MW (do końca marca 2012 roku ma być rozbudowany do mocy 258 MW), z którego korzystają zakłady produkcji żelazochromu w Cuttack i Choudar w Orissie; warto zauważyć, że aż 40% kosztów produkcji w spółce to koszty energii. Realizacja nowego projektu umożliwi firmie stanie się komercyjnym dostawcą energii, bowiem docelowo cała wytworzona energia ma być sprzedawana na rynku.


Źródło: www.estainlesssteel.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.