Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Strajk w ARI


Strajk w ARI

Wtorek, 30 sierpnia 2011

Pracownicy African Rainbow Minerals Ltd rozpoczęli strajk w kopalni niklu Nkomati w Republice Południowej Afryki żądając wyższych wynagrodzeń i dodatków. Lesiba Seshoka, rzecznik Krajowego Związku Górniczego powiedział, że trzeba liczyć się z możliwością całkowiego zamknięcia kopalni. Firma oferuje podwyżki rzędu 4%, podczas gdy pracownicy domagają się 7%.


Źródło: www.bloomberg.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.