Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Eramet inwestuje w Indonezji


Eramet inwestuje w Indonezji

Piątek, 09 września 2011

Francuski Eramet SA planuje łącznie zainwestować 6 mld $ w projekt produkcji niklu Weda Bay w Indonezji. Inwestycja współtworzona z Mitsubishi Corp. ma obejmować zakład hydro-metalurgiczny, elektrownię oraz lotnisko. Wielkość produkcji niklu szacuje się na około 35 000 ton rocznie w pierwszej fazie oraz kolejne 30 000 ton w drugim etapie.


Źródło: www.bloomberg.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.