Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Posco odkupiło Thainox


Posco odkupiło Thainox

Czwartek, 22 września 2011

Thainox Stainless Pcl poinformował iż Posco w ramach przetargu nabyło udziały firmy należące do jej prezesa Prayudha Mahagitsiri oraz jego rodziny zwiększając tym samym ich posiadaną ilość z 15 do 75%. Jednocześnie nowym prezesem Thainox został powołany przez Posco Hyo Seok Song. Dotychczasowy szef spółki wraz z rodziną posiada nadal 10% akcji i pozostaje na stanowisku przewodniczącego firmy.


Źródło: www.steelguru.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.