Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Philippe Darmayan szefem Aperamu


Philippe Darmayan szefem Aperamu

Czwartek, 22 września 2011

Po rezygnacji Bernarda Fontany, nowym prezem Aperamu został mianowany Philippe Darmayan. Darmayan, Francuz z doświadczeniem w różnych dziedzinach przemysłu, zostanie członkiem Komitetu Zadządzającego oraz dyrektorem generalnym spółki od dnia 1 grudnia br., zaś Bernard Fontana będzie zarządzał firmą produkującą cement, Holcim z siedzibą w Zurychu. Rada Nadzorcza Aperamu wyraziła swoją wdzięczność i uznanie za niewątpliwe zasługi Fontany w rozwój firmy, którą niejako to właśnie on stworzył i rozwinął i ma nadzieję, że nowy prezes wspierany przez silny zespół wprowadzi firmę w kolejnej fazy rozwoju.


Źródło: www.steelguru.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.