Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Nowy szef PT Inco


Nowy szef PT Inco

Czwartek, 22 września 2011

PT International Nickel Indonesia Tbk poinformował o rezygnacji dotychczasowego dyrektora firmy Tony'ego Wenasa z pełnienia obowiązków z powodów osobistych. Na najbliższym Walnym Zgromadzeniu spółki, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, zostanie przedstawiony akcjonariuszom jego następca. Tony Wenas powiedział, że firma wciąż będzie mogła liczyć na wsparcie i pomoc z jego strony. PT Inco natomiast podkreśliła dalsze swoje zaangażowanie w realizację dotychczasowych inicjatyw i planów rozwoju w celu zwiększenia rocznej produkcji do 120 000 ton.


Źródło: www.steelguru.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.