Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Outotec w Chinach


Outotec w Chinach

Wtorek, 27 września 2011

Fiński Outotec, który jeszcze do 2006 roku należał do Outokumpu, uzgodnił z Mintal Group Co. Ltd. zaprojektowanie oraz realizację nowej fabryki żelazochromu w Baotou w Mongolii Wenwętrznej w Chinach. Firmy nie zdraziły wartości projektu. Zakład ma mieć pojemność 700 000 ton chromitu z roczną możliwością produkcji 300 000 ton żelazochromu od 2013 roku. Prezes Outotec Pertti Korhonen, ze wględu na rosnące zapotrzebowanie na surowiec w Chinach widzi w tej inwestycji ogromną szansę rozwoju dla swojej spółki.


Źródło: www.reuters.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.