Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Ravensthorpe wkrótce wznowi prace


Ravensthorpe wkrótce wznowi prace

Czwartek, 29 września 2011

Zakład Ravensthorpe zajmujący się produkcją niklu ma wznowić prace jeszcze w tym roku pomimo spadających cen metali. Jak poinformował rzecznik nowego właściciela fabryki David Coggin (First Quantum Minerals nabył fabrykę od BHP Billiton podczas ostatniego kryzysu na rynku niklu za 340 mln $), firma myśli długookresowo, dlatego też chce rozpocząć produkcję mimo coraz niższej ceny niklu.


Źródło: www.estainlesssteel.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.