Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

ThyssenKrupp tworzy Inoxum


ThyssenKrupp tworzy Inoxum

Poniedziałek, 03 października 2011

30 września br. ThyssenKrupp rozpoczął zmiany organizacyjne mające na celu wyodrębnienie z firmy części zajmującej się stalami nierdzewnymi. Nowopowstała firma Inoxum, przejmie wszelkie działania ThyssenKruppa na tym rynku na świecie. Proces separacji ma zostać zakończony do końca przyszłego roku. Rzecznik ThyssenKruppa poinformował, że nie podjęto jeszcze decyzji czy oddzielenie nastąpi na drodze sprzedaży czy publicznej oferty przez giełdę.


Źródło: www.yieh.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.