Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Posco buduje się w Turcji


Posco buduje się w Turcji

Poniedziałek, 03 października 2011

Posco oficjalnie rozpoczęło budowę zakładu produkcji zimnowalcowanej stali nierdzewnej w Turcji, w mieście Izmit w północno-wschodniej prowincji Kocaeli. Firma zainwestowała w projekt 350 mln $, zakończenie prac jest planowane na kwiecień 2013 roku, zaś roczna produkcja ma wynosić 200 tys. ton. Zakład ma dostarczać towary na region Europy Wschodniej, Środkowego Wschodu oraz krajów byłego Związku Radzieckiego.


Źródło: www.yieh.com


Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.