Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Vale szuka pracowników


Vale szuka pracowników

Poniedziałek, 25 października 2011

Vale poszukuje wykwalifikowanych pracowników do budowy nowego zakładu przetwarzania niklu w Long Harbour. Obecnie zatrudnionych jest prawie 2000 robotników, ale jak twierdzi dyrektor projektu Ronaldo Stefan, w 2012 roku firma będzie chciała zatrudnić kolejnych 3500 osób. Vale szuka osób nie tylko z rejonu Nowej Funlandii i Labradoru, ale i z pozostałych regionów Kanady. Głównie potrzebni będą ślusarze, operatorzy dźwigów, monterzy rurociągów czy rusztowań. Zakład ma rozpocząć prace w 2013.

 

Źródło: www.cbc.ca

 

Marek Łangalis - nierdzewka.com
Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.