Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

100 lat stali nierdzewnej

100 lat stali nierdzewnej

Piątek, 14 marca 2013

            Zachęcamy do obejrzenia filmiku przygotowanego przez International Stainless Steel Forum przy współpracy z Euro Inox, International Chromium Development Association (ICDA), International Molybdenum Association (IMOA), and Nickel Institute. Będzie on prezentowany na objazdowej wystawie poświęconej stalom nierdzewnym, która rozpocznie się 15 maja w Pekinie.

 

 

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.