Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Nowa kopalnia niklu

Nowa kopalnia niklu

Czwartek, 4 kwietnia 2013

 

       Gwatemalskie Ministerstwo Energii i Górnictwa wydało licencje dla Compania Guatemalteca de Niquel S.A. oraz Minea San Rafael S.A. na wydobycie surowców. Compania Guatemalteca de Niquel S.A zainwestowało 380 mln $ w projekt wydobycia niklu, kobaltu oraz żelaza, natomiast szacuje się, roczna produkcja w firmie Minea San Rafael S.A, która zamierza wydobywać złoto, nikiel oraz kobalt, wynieesie 400 mln $. Łącznie zatrudnienie ma znaleźć 3000 pracowników.

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

 

 

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.