Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Wielkość produkcji nierdzewki w I kwartale

Wielkość produkcji nierdzewki w I kwartale

Czwartek, 6 czerwca 2013

 

      Jak podaje ISSF wielkość produkcji stali nierdzewnej na cały świecie wzrosła w pierwszym kwartale tego roku do 9,4 mln ton, tj. o 6% w stosunku do tego samego okresu roku ubiegłego. Producenci azjatyccy wyprodukowali materiałów mniej o 3,6 % (do 2,1 mln t) z Zachodniej Europy  - mniej o 3%,  ze Wschodniej Europy oraz Afryki mnie o 3,6%. Jedynie w Chinach produkcja wzrosła aż o 18,3% do 4,4 mln t.

 

Źródło: http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.com

 

 Witaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.