Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Problemy australijskich kopalni

Problemy australijskich kopalni

Wtorek, 18 czerwca 2013

 

     Kopalnie rudy niklu z terenu Goldfields oraz Esperence w Australii są w złej kondycji finansowej ze względu na niską cenę surowca, która to spadła w ostatnim tygodniu aż o 7% osiągając najniższy poziom do czterech lat. Część starszych zakładów już została zamknięta, większe typu Minara czy Ravensthorpe ciągle pracują, jednak jeżeli sytuacja na rynku surowca nie zmieni się i cena rudy niklu nie wzrośnie, zamknięcia dotkną większej liczby zakładów.

 

Źródło: http://www.estainlesssteel.com/stainless-steel-news.shtml

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.