Zaloguj sięZarejestruj się

Szukaj w bazie firm

Ilość firm w bazie: 424

rss FB

Nowe źródła niklu w Australii

Nowe źródła niklu w Australii

Poniedziałek, 17 czerwca 2013

 

      Poseidon Nickel okrył nowe źródła rudy niklu w okolicach Kalgoorlie we Wschodniej Australii. Pokłady zlokalizowane są blisko istniejącej infrastruktury, dzięki czemu firma może zwiększyć produkcję przy minimalnych kosztach zaangażowania. Odkrycie zwiększy wartość projektu Windarra, bowiem Poseidon Nickel szacuje, że odkryte złoża dwukrotnie zwiększają możliwości wydobywcze na tym terenie.

Źródło:>http://www.yieh.com

Marek Łangalis - nierdzewka.comWitaj! Z dumą oddajemy w Twoje ręce pierwszy w Polsce portal internetowy w pełni poświęcony stali nierdzewnej. Już od dawna przyglądaliśmy się ogromnemu zainteresowaniu związanemu z rynkiem stali nierdzewnej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć miejsce, gdzie będą mogli spotkać się zarówno klienci jak i producenci zainteresowani rynkiem popularnej "nierdzewki".

Tak powstał nasz portal, który jest jedynym tak kompleksowym źródłem informacji na temat stali nierdzewnej. Naszą redakcję zasilają tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za jakość i rzetelność podawanych przez nas informacji odpowiada grono doświadczonych ekspertów. Do tworzenia portalu zapraszamy również naszych czytelników, których cechuje, tak jak nas, pasja i zaangażowanie. Dziękujemy za liczne słowa uznania ze strony użytkowników portalu i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.